میکروفون Beyerdynamic's M 70 In favour X Dynamic برای پخش پادکست و پخش زنده عالی است > 자유게시판

본문 바로가기

게시판

میکروفون Beyerdynamic's M 70 In favour X Dynamic برای پخش پادکست و پخش…

profile_image
Tommy
9시간 1분전 2 0

본문

Beyerdynamic M 70 Professional X یک میکروفون پویا مقرون به صرفه است که برای پخش زنده، ... [+] پادکست ها و حتی پخش کننده ها ایده آل است.
اگر در فضایی با آکوستیک ضعیف یا صدای پس زمینه کمی بیش از حد ضبط می کنید، میکروفون های Michael SoledadDynamic انتخاب ایده آلی هستند. میکروفن‌های پویا نسبت به میکروفون‌های خازنی حساسیت کمتری دارند و برای رد صداهای ناخواسته مانند کلیک کردن روی صفحه کلید یا صدای زمزمه فن کامپیوتر ایده‌آل هستند.
Beyerdynamic M 70 In favour of X کاملاً جدید یک میکروفون پویا مقرون‌به‌صرفه برای پخش‌کننده‌های زنده، پادکست‌ها و پخش‌کنندگانی است که از یک استودیوی خانگی یا حتی هنگام ضبط در محل کار می‌کنند. بسیاری از ما این تجمل را نداریم که در فضایی که صداها و طنین‌های ناخواسته را حذف می‌کند، ضبط یا پخش کنیم. بنابراین، یک میکروفون پویا یک انتخاب منطقی است مگر اینکه یک غرفه صوتی یا یک استودیوی مناسب بسازید.
Beyerdynamic M 70 In favor X یک میکروفون خوش ساخت با بدنه آلومینیومی باکیفیت است و به‌جای میکروفون جانبی، به‌عنوان یک میکروفون آدرس جلو طراحی شده است. M 70 In favor of X به دلیل الگوی قطبی کاردیویید خود، صداهای ناخواسته مانند اکو و ضربه های صفحه کلید را رد می کند. به دلیل رد بالای خارج از محور، برای پخش زنده ایده آل است. مگر اینکه صدا مستقیماً از جلوی میکروفون می آید، صداهای دیگر شنیده نمی شوند و این احساس را ایجاد می کنند که از یک محیط استودیویی صحبت می کنید.
beyerdynamic M 70 PRO X یک میکروفون دینامیک خوش ساخت است که از آلومینیوم ساخته شده است و دارای کپسول گرادیان فشار ... [+] با رد خارج از محور خوب است.
beyerdynamic برای جلوگیری از انفجار و انفجار، beyerdynamic یک فیلتر پاپ را در M 70 In favor X با یک لایه فوم برای محافظت از کپسول ساخته است. جعبه شامل یک فیلتر صفحه نمایش پاپ است که می تواند به پایه اسپایدر یا ضربه گیر متصل شود، که M 70 In favor X را از دریافت صداهایی که ممکن است از طریق پایه میکروفون یا بازوی بوم منتقل شوند، متوقف می کند.
بیشتر از FROMFORBES ADVISOR بهترین شرکت های بیمه مسافرتیByAmy DaniseEditorByAmy DaniseEditorByAmy DaniseEditor مانند اکثر میکروفون های حرفه ای، beyerdynamic M 70 In favor of X دارای یک کانکتور XLR سه پین ​​است که به آن امکان می دهد به اکثر رابط های صوتی USB متصل شود تا بتوان آن را به اکثر رابط های صوتی USB متصل کرد. یک کامپیوتر یا حتی به صورت زنده به یک کدک SIP یا ISDN تغذیه می شود. میکروفون به سود زیادی نیاز دارد، اما این برای یک مدل پویا غیرعادی نیست.
کیفیت صدای این میکروفون خوش ساخت فوق العاده شفاف است و انتهای خوبی با صدای طبیعی عالی ارائه می دهد. در ابتدا، شیشه جلوی فوم را روی میکروفون نصب کردم، اما چون تفاوت چندانی نداشت، استفاده از آن را متوقف کردم. این نشان می‌دهد که فیلتر پاپ داخلی در رام کردن صداها بسیار مؤثر است و به ویژه مهم است زیرا باید از M 70 In favor X نسبتاً نزدیک به دهان گوینده استفاده شود.
Beyerdynamic M 70 PRO X با پایه ضربه‌گیر تار عنکبوتی و صفحه نمایش پاپ عرضه می‌شود.
BeyerdynamicVerdict: این میکروفون مقرون به صرفه از beyerdynamic یک مدل دینامیکی عالی است که برای استفاده در اتاق‌های درمان نشده، چه پخش در خارج از خانه یا پخش زنده از اتاق خواب یا فضای دیگری که از نظر آکوستیک درمان نشده است، ایده‌آل است. Beyerdynamic M 70 In favour of X دارای یک پایه شوک با طراحی زیبا و یک صفحه نمایش پاپ است، اگرچه شما نباید به آن نیاز داشته باشید زیرا دارای یک فیلتر فوم پاپ داخلی است. که اکثر رابط های صوتی USB نمی توانند آن را مدیریت کنند. سطح خود نویز پایینی دارد و به نظر من، جایگزین جالبی برای SB7M Shure است و یک گام اندکی نسبت به Audio-Technica عالی و بسیار مقرون به صرفه AT-2040 است. توصیه شده.
قیمت و در دسترس بودن: M 70 In favor of X در حال حاضر در دسترس است و قیمت آن 299 دلار از خرده فروشان متخصص است.
اطلاعات بیشتر:
مشخصات فنی:

* نوع مبدل: دینامیک.
* اصل عملیات: گرادیان فشار.
* پاسخ فرکانس:
* مایکینگ نزدیک: 25 تا 18000 هرتز.
* مایکینگ از راه دور: (فاصله 1 متر) 40 تا 18000 هرتز.
* الگوی قطبی: کاردیوئید.
* ولتاژ مدار باز در 1 کیلوهرتز (0dB=1V/Pa): 1.8mV/Pa (-55.0dB) ±3dB.
* امپدانس اسمی: 350Ω.
* امپدانس بار: ≥ 1.5kΩ.
* اتصال: XLR، 3 پین، نر.
* ابعاد: طول 185 میلی متر و قطر 52 میلی متر.
* وزن: 320 گرم
من را در لینکدین دنبال کنید. Notice SparrowFollowingI صدای مصرف کننده، گجت ها، مک های اپل و عکاسی دیجیتال را پوشش می دهد. من عاشق فناوری سرگرم کننده، خلاق و سازنده هستم. من جالب ترین و خلاقانه ترین ابزارها را شکار می کنم تا بدانید چه چیزی ارزش خرید دارد.">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

When you have any kind of inquiries regarding where by as well as how to make use of اخبار جدید اتومبیل, you'll be able to e-mail us from our web-page.

댓글목록0

등록된 댓글이 없습니다.

댓글쓰기

적용하기
자동등록방지 숫자를 순서대로 입력하세요.
게시판 전체검색
전체 메뉴